ELEGANTNÍ MINIMALISTICKÁ TAŠKA. TO JE BONA.

ELEGANTNÍ MINIMALISTICKÁ TAŠKA. TO JE BONA.

Dobré ráno všem! Když jsem viděla, jak naše dvorní fotografka Klára testuje svůj batůžek z nové jarní Elega by Dana M kolekce, tak jsem až z hloubi své černé duše záviděla 🙂 Ono být v teplíčku nebo se halit do zimních vrstev, je trošku rozdíl. Takový nepatrný.  Ale dost už, závist je ošklivá vlastnost a tu si tu pěstovat nebudeme 🙂 Pojďme se spíše podívat, co se urodilo v našich luzích a hájích. A tentokrát to je minimalistická kabelka Bona z kolekce Elegant.

BONA ČERNÁ TERI/NIKL

Jak už název kolekce napovídá, tyto tašky patří k těm elegantnějším, které u značky Elega nalezneme. Kabelka je většího formátu, takže bez problému pojme vše potřebné. Má elegantní čisté linie, které nejsou ničím rušeny. Je vyrobena ze dvou materiálů, které dohromady tvoří nadčasovou a minimalistickou kombinaci. Vrchní část je z velurové kůže a spodek z hladké kůže nappa. Dno kabelky je téměř jako vždy chráněno nýty. Taška je na zip, takže nemusíte mít obavy, že by vám z kabelky něco vypadlo, či vás někdo okradl. Prostě zavřete a fertig 🙂 Uši jsou tak akorát, že je možné mít kabelku v ruce, na předloktí i na rameni. Klidně i přes nějaký silnější kabát či kožich, jak vidíte na fotce, i tak je to stále velmi pohodlné. Uvnitř kabelky najdeme jednu kapsu na zip a dvě menší kapsičky otevřené. Například na balzám na rty či klíče.

OUTFIT

Protože už netrpělivě odpočítávám dny do doby, kdy už venku bude lépe a nebudeme se muset tolik oblékat, tak je můj šatník poměrně monotématický. Černá, šedá, camel. A camel, šedá a černá. Ani dnes tomu nebude jinak. Jaro jsem si trošku přivolávala koženou bundou, protože na kabáty se už nemohu ani podívat. Bundu jsem doplnila vestou, protože nachlazení riskovat nehodlám. Tmavé džíny a kotníkové boty na podpatku jsou základním kouskem, který člověka jen tak neomrzí. Tento look jsem zvolila minulý víkend na oběd, na který jsme všichni tři vyrazili.

Chci vám popřát hezkého Valentýna, pokud slavíte a budu se příště opět těšit.

Vaše Lucie

Facebook & Instagram