BĚŽNÝ DEN S ELEGOU.

BĚŽNÝ DEN S ELEGOU.

Hezké dobré ráno. Včera jsme měli svátek Svatého Valentýna, tak doufám, že jste si jej užili dle vašeho nejlepšího vědomí a svědomí :) Já tu pro vás dneska mám článek z mojí naprosto běžné reality, v nenastylizovaném outfitu, prostě tak, jak mě můžete běžně potkat. Jo, je fakt, že mnohem lépe by to vypadalo s podpatky nebo s nějakým projmutějším kabátkem. A ne v běhu. Ale tohle jsem prostě taky já.

Dnes jsem vytáhla svoji už poměrně starou, ale fakt moc oblíbenou tašku z kolekce jaro/léto 2016 v designu proutěného košíku, kterým byla inspirována. Na e-shopu ji už bohužel nenajdete, ale od Dany je tam spousta jiných krásných kousků. A za necelý měsíc se již dočkáme oficiálního představení novinek pro letošní jaro a léto. Tak jsem zvědavá. Už jsem sice nějaké kousky viděla na fotkách, ale to, když si můžete kabelku osahat a vyzkoušet, se s tím opravdu nedá srovnat. Takže se moc těším. Ale teď už tedy k outfitu. Doufám, že mám tenhle huňatý kabát na fotkách naposledy, protože se už nemůžu dočkat jara. Ač je k nám zima letos poměrně přívětivá, je to moje nejméně oblíbené roční období a jako každý rok se už celá klepu na to, až skončí. Letos jsem se pro běžné pobíhání nasadila do koženkových vyteplených legín, roláku a pohodlné kotníčkové obuvi. Není mi zima a když trávím venku dost času, tak mi neumrzne žádná část těla.

A ano, pro dnešní den vidíte i mého nejčastějšího pomocníka (a ne, nemyslím ten stativ, přes který fotím 90% fotek a je vidět v odrazu ve skle) :)

Přeji krásný den a uvidíme se začátkem března. S taškou Urbi, je pecková. Lucie