BATOH Z KOLEKCE BOHEMICA

BATOH Z KOLEKCE BOHEMICA

Hezké dobré ráno. Nejprve bych se chtěla omluvit, že máme další post z fotkami ze stejného prostředí. Ale, outfit jsem fotila v poslední den, kdy bylo hezky a měla jej naplánovaný zveřejnit až někdy později. Protože přece bude teď pořád pěkně, když máme to jaro. Chyba lávky. Od té doby je venku tak odporně, že mi mrzne úplně všechno. Takže všechny ty překrásné jarní a letní kousky, které doma mám, jsem nechtěla dehonestovat naprosto nudným teplejším oblečením, kterého jsme tu už prostě měli dost a dost.

Tolik tedy k běžným "organizačním" věcem a pojďme se podívat, co za krasavce tu máme dnes.

Batoh z kolekce Bohemica Elega by Dana M. - v tělové barvě

Přiznám se, že na tenhle batůžek, batůžeček, batůžečíček, jsem se hodně těšila. Když jsem hned na začátku viděla první návrhy, tak jsem si říkala, že to prostě bude pecka. A nespletla jsem se. Tělovou barvu bych možná nazvala spíše světle růžovou, ale to je jediná "výtka," kterou mám. Batoh sám o sobě je naprosto dokonalý. Zpracování, šev po švu. Kamínky české značky Preciosa. Nastavitelné popruhy. Aaach :) Tohle se prostě povedlo. To je naprosto bez debat. Zapínání je ve vrchní části na zip. Díky tomu, že zasahuje do poloviny batohu, tak se dá dobře otevřít. Je z pevnější kůže nappa, ale zase není tak pevný, abyste do něj museli strkat věci pod tlakem a kůži tím ohýbali. Jak píši výše, popruhy jsou nastavitelné, takže je několik možností nošení. Na zádech, jako crossbody, či na jednom rameni. Je to fakt multifunkční fešák.

Outfit

Tady jsem se primárně držela jednoduché barevné kombinace, protože jsem chtěla, aby tou pomyslnou třešničkou na dortu byl právě batůžek. K jeho světle růžové barvě jsem ladila saténový top i výraznější baleríny. Kalhoty jsou moje oblíbené a letos je nosím velmi často, takže nevylučuji, že se tu objevují naposledy. I když v tuhle chvíli doufám, že až se v červnu uvidíme, tak už budu v letních šatech a venku bude nádherně.

Přeji vám krásný, i když studenější zbytek května a budu se opět těšit.

Vaše Lucie

Facebook & Instagram