BATOH K ŠATŮM? PROČ NE.

BATOH K ŠATŮM? PROČ NE.

Krásné dobré ráno.  V době, kdy jsem fotila tento příspěvek, tak jsme si ještě užívali krásného teplého podzimu. Dnes už to tak růžové není, ale na všem je potřeba hledat něco pozitivního :)

Tentokrát jsem místo nějakého kabelkového kousku vytáhla batůžek. Ten je z nové kolekce Elega Maternity, která jak už název napovídá, vzdává hold maminkám. A protože už nějakou dobu maminka jsem, tak oceňuji, co se zavazadel týče, hlavně praktičnost. A když jsou ještě k tomu pěkné, tak je to jackpot.

Pojďme se ale podívat na batůžek trošku blíže. Zvolila jsem si svou oblíbenou hnědou barvu, která je označena jako karamel. Kování a doplňky jsou ve zlaté barvě, která s teplou hnědou krásně souzní. Nevím, jestli jste si už, dámy, všimly, ale když u produktu rozkliknete "více informací," tak dole uvidíte, jestli se do kabelky či batůžku vejde velikost A4, což je jeden z nejčastějších dotazů, se kterými se setkávám. A pak tedy, odkud mám to, či to. Ale zpátky k batohu. Je vyroben z jemné kůže, má posunovací popruhy a zapínání na patent. Zvolit si můžete z více barevných variant, takže nehrozí, že byste si nevybraly.

Outfit je opravdu jednoduchý. Šaty jsou barevnou paletou podzimních teplých barev s kapkou černé, se kterou jsem sladila boty. Už dlouho otrocky neladím barevně boty s kabelkou, boty s páskem, pásek s kabelkou, zlato se zlatem, stříbro se stříbrem... Zvláště v posledních několika letech, kdy nejsem nějak moc limitována dress codem v práci, si kombinování všeho možného opravdu užívám.

Přeji vám krásný zbytek dne a budu se příště opět těšit. Uvidíme, jak nám bude přát počasí, co pěkného zase vyvětrám :) Vaše Lucie.

Instagram Elega bags